Podzimní slevy s COCOCHOCO - 10% na všechny produkty - akce platí do 30.9.

Vše o nákupu

Ekologické balení

Veškeré zásilky balíme maximálně ekologicky. Krabice i výplně jsou z recyklovaného papíru. Lepící pásky jsou taktéž z recyklovaného papíru a jako lepidlo je použit 100% přírodní kaučuk. Pro objemnější zásilky, jako lepší ochranu zboží používáme vzduchové polštářky, které jsou měkké a objemné, zároveň je z nich pouze několik málo gramů recyklovatelného plastu.

                                                                   pngegg

 

1           2

 

Věrnostní slevy

Pro registrované zákazníky jsme připravili stálé slevy! Náš systém si bude pamatovat veškeré Vaše předchozí objednávky a pokud překročí v součtu určitou hodnotu, tak budete mít na všechny budoucí objednávky stálou slevu. Tuto slevu je navíc možné kombinovat s dalšími akcemi nebo slevovými kupony.

Věrnostní slevy:

nákupy nad 2.000 Kč = 2 % sleva

nákupy nad 5.000 Kč = 5 % sleva

nákupy nad 10.000 Kč = 10 % sleva

 

Hlídací pes - sledování ceny

Nyní můžete jednoduše sledovat produkt, který Vás zaujal a zadat, aby Vám přišla připomínka na email, pokud bude zboží v akci, nebo pokud cena klesne pod určitou hodnotu.

sledování ceny naleznete zde:

hglídací pes 1

Po kliknutí na sledování ceny stačí zadat svůj email a vybrat, při jaké podmínce Vám má náš systém zaslat upozornění, vypadá to takto:

hlídací pes 2_1

 

Hodnocení obchodu

Nyní se můžete přímo na našich stránkách v sekci "hodnocení obchodu" podělit s ostatními zákazníky o Vaši zkušenost s nákupem v našem obchodu a samozřejmě zjistit zkušenosti ostatních. Hodnocení naleznete ZDE

 hodnocení obchodu

 

Záznamy nebyly nalezeny...