sleva 40% na naši novinku - Collagen & Biotin mask

Společnost T.J.Mac s.r.o.

Jako oficiální a výhradní distributoři zastupujeme na evropském trhu izraelskou vlasovou kosmetiku COCOCHOCO Professional, která si získala oblibu po celém světě a která je v současnosti jedničkou na trhu keratinových vlasových kúr.

Naší prioritou je prodej nejkvalitnější kosmetiky a zákaznické služby poskytované na špičkové úrovni - Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá. Proto garantujeme, že kadeřnické produkty COCOCHOCO Professional jsou mimořádně účinné při regeneraci vlasů a jsou bezpečné – podrobujeme je pravidelným testům a kontrole kvality.

 

 

O značce COCOCHOCO Professional

ÚČINNOST:

Záruka dlouhotrvající revitalizace a omlazení vašich vlasů. JEMNÁ FORMULE BEZ VEDLEJŠÍCH ÚČINKŮ: vyzkoušená a dokonalá kombinace přírodních ingrediencí, včetně extraktu z kakaovníku, čistého keratinu a 24c zlata.

VIDITELNÉ VÝSLEDKY:

Brzy po začátku léčby. Vysoce koncentrované složky receptury poskytují kompletní omlazení vašich vlasů během jedné a půl hodiny.
Tyto produkty přirozeně obsahují protein, který restrukturalizuje a obnovuje vaše vlasy, spolu s přírodními látkami používanými k aktivaci tohoto proteinu; včetně extraktu z kakaovníku, čistého keratinu nebo 24c zlata.
Tento proces umožňuje každému vlasu snadno absorbovat léčivé látky po celé délce jednotné struktury vlasu.
Vysoká teplota žehličky na vlasy pomáhá aktivním složkám působit uvnitř vlasů.

VYHLAZOVACÍ SYSTÉM:

Je to určitě nejúčinnější ze všech regeneračních přípravků za poslední desetiletí. Je výsledkem inovativní technologie založené na letech důkladného a komplexního vývoje.
Tento kouzelný protein obsahuje široká škála značkových produktů. Zahrnují šampony, pleťové krémy, séra a pleťové vody.
Po dosažení skvělých výsledků s tímto omlazujícím systémem této značky se doporučuje ošetřovat vlasy pravidelným používáním dalších produktů této značky, abyste dosáhli požadované úrovně ve vlasech.
Pokročilé složení, které vaše unavené vlasy promění na ploché, hladké a lesklé vlasy.
Hlavní složka – keratin – je obvyklým základem zdravé pokožky, nehtů a vlasů. Výtažek z keratinu dodává vlasům přirozený a zdravý vzhled.

ROVNÁNÍ VLASŮ:

Jde o světově proslulou terapii, nazývanou Brazilian Blowout, pro revitalizované, jemné a obnovené vlasy.
Tento proces byl vynalezen v Brazílii, kde si mnoho žen stěžovalo na unavené, opotřebované a vlnité vlasy způsobené neustálým vlivem slunce a vlhkost. To je přesně to, co tato značka dělá s vašimi vlasy – vrací jim vzhled silných, zdravých vlasů, které se po ošetření mnohem snadněji upravují.
Tento proces je založen na aplikaci hlavní složky ve struktuře vašich vlasů. vysokou teplotou, aby všechny poškozené buňky v krátké době vstřebaly léčivé látky.
Umělé, chemické úpravy běžně používané v kadeřnictvích jsou dnes již zastaralé! Značková kúra je založena pouze na přírodních složkách, které nezpůsobují dlouhodobé poškození vašich vlasů.