Kupte Keratin Pure a získejte zdarma Anti Yellow kondicionér!

Proměnit sen v realitu

Proměňte svůj sen o nádherně rovných, zářivých, hebkých a zdravě vypadajících vlasech, které zaujmou na první pohled, ve skutečnost.

Vaše vlasy jsou klenotem, nechte je tak skutečně zazářit a vystavit na odiv. S pomocí profesionální keratinové péče povznesete svoji výjimečnost a krásu.

Jednoduchá aplikace

A to z pohodlí svého domova. Ošetření brazilským keratinem je vhodné pro všechny typy a druhy vlasů. Navíc není tento inovativní proces vůbec náročný, lehce ho zvládnete i vy. Užijte si čas sama pro sebe. Anebo pozvěte oblíbené kamarádky.

Tak jako tak vás čeká jedinečný zážitek, jehož výsledkem budou krásné narovnané vlasy, které vám budou dělat radost 3 až 4 měsíce.

Zázrak jménem KERATIN

Keratin je bílkovina, která je součástí našeho těla a tvoří základní stavební složku vlasů. S přibývajícím věkem a vlivem vnějších vlivů však vlasy keratin postupně ztrácí. Časem se stávají slabšími, jsou suché, zplihlé, krepaté a roztřepené.

Chcete-li své vlasy oživit, dodat jim energii a dopřát exkluzivní péči, pak je brazilský keratin COCOCHOCO pravou volbou. Vlasům dodá keratin tou nejlepší možnou formou a celkově je obnoví, zacelí a posílí. A to s okamžitým efektem, který vás oslní.

Čím je keratinová péče COCOCHOCO výjimečná?

Vlasová kosmetika COCOCHOCO se rodí v kosmetické velmoci, v Izraeli. V bezprostřední blízkosti Mrtvého moře. A to doslova. Nedaleko tohoto unikátního jezera najdete dokonce i samotnou výrobnu, kde námi nabízená prémiová vlasová kosmetika spatřuje světlo světa.

A právě v jejím složení najdete i opěvovanou vodu z Mrtvého moře. Ta obsahuje bohaté spektrum rozmanitých minerálů a dokonale vyživuje, hydratuje a má bohaté blahodárné účinky.

Keratin COCOCHOCO neobsahuje škodlivé alergeny, sulfáty, parabeny ani formaldehyd. A čím je nahrazený? Ve složení najdete aldehyd kyseliny octové, který se, což je zajímavé, nachází v přírodě ve zralém ovoci, ale třeba i kávě.

Co se skrývá uvnitř brazilského keratinu COCOCHOCO

Brazilský keratin

Jádrem vlasové kosmetiky COCOCHOCO je keratin získávaný z blahodárné ovčí vlny. Ten vlasy obnoví, posílí, nádherně uhladí a dodá jim jedinečný zdravý vzhled.

Rostlinné výtažky

Přípravky COCOCHOCO obsahují ryze přírodní složky, jako jsou esence z rýžových otrub, zeleného čaje, červené řepy, měsíčku lékařského, z červených mořských řas a minerály z Mrtvého moře.

Vzácné oleje

Aby byla vlasová péče opravdu účinná, obohacujeme ji o vzácné oleje lisované za studena. Například o meruňkový, jojobový, pupalkový, brutnákový, rakytníkový a bambucké máslo.

To pravé u nás najdete, ať už jste blondýnka, tmavovláska, máte kudrnaté vlasy, poškozené, barvené, chemicky upravované, prodloužené, nepoddajné, bez lesku, jemňoučké či naopak hrubé. Ošetření vlasů brazilským keratinem COCOCHOCO je vhodné pro vás všechny, které trápí poškozené vlasy bez lesku, zdraví a života. Vaše vlasy získají vysněnou vitalitu jako mávnutím kouzelného proutku. Efekt je okamžitý. Ihned po aplikaci dojde k narovnání, hloubkovému obnovení vlasů a k zářivému lesku, který vydrží 3-4 měsíce.

Jakými vlasy se budete pyšnit po aplikaci brazilského keratinu COCOCHOCO?

Vaše vlasy budou nádherně rovné a vyhlazené, aniž by došlo ke změně jejich struktury.

Vlasy se zpevní, uzavřou svůj povrch a budou chráněné před teplem, UV zářením, nevyzpytatelnými rozmary počasí, ale i mořskou nebo chlorovanou vodou.

Keratin se postará o jejich hloubkovou regeneraci, odstranění krepatění a zamezí roztřepení konečků.

Vlasy budou na první pohled oslňovat úžasným narovnáním. Budou hedvábné, a tak hladké, že budou neustále svádět k dotyku.

Vlasy se budou lépe rozčesávat a upravovat. Konečně tak ušetříte svůj drahocenný čas.

Profesionální péče v pohodlí vašeho domova

Užijte si jedinečnou vlasovou péči v pohodlí svého domova.

Brazilský keratin COCOCHOCO si získal celosvětovou oblibu nejen díky skvělému složení, perfektním výsledkům, ale i tím, že si ho jednoduše můžete aplikovat i vy sama. S menšími balíčky a speciálně vytvořenými sadami produktů půjde vše hladce.

A pokud si přece jenom nebudete jistá, co je pro vás to pravé nebo se budete chtít na cokoli zeptat, jsme tu pro vás.

Rádi vám se vším poradíme, abyste si vybrala z naší nabídky produktů, patřící mezi jedničku na trhu keratinového ošetření vlasů, to nejlepší.

Rádi vás provedeme světem exkluzivní keratinové péče. Napište nám ještě dnes!