Kupte Keratin Pure a získejte zdarma Anti Yellow kondicionér!

Ráda byste si dopřála výjimečnou péči brazilského keratinu COCOCHOCO, ale nevíte, jaká řada je pro vás ta ideální? Pak se pohodlně usaďte, dejte nožky nahoru a začtěte do našeho přehledného průvodce, který vám rychle poodhalí, jaký keratin se hodí pro vaše milované vlasy.

Rychle a jednoduše najdete brazilský keratin přesně pro vás. Favorita, se kterým získáte narovnané, vyživené a lesklé vlasy. A to okamžitě! Ošetření brazilským keratinem může využít každá z vás. V cestě za krásnými vlasy už nic nestojí, tak směle do výběru.

Nádherné vlasy, které budou vaší ozdobou

Narovnání vlasů brazilským keratinem COCOCHOCO je inovativní proces pomocí luxusních, čistě přírodních produktů bez obsahu formaldehydu, sulfátů a parabenů. Obsažený keratin se postará o perfektní narovnání vlasů, hloubkovou regeneraci, vyživení vlasů a samotné doplnění keratinu.

Vlasy budou narovnané bez změny vlasové struktury. A vy se tak budete radovat ze zdravě vypadajících, rovných, lesklých a heboučkých vlasů, se kterými zazáříte. Prémiové vlasové přípravky COCOCHOCO vám přesně toto dopřejí.

Keratinová péče, kterou si zamilujete

To své zde najdete jako blondýnka, tmavovláska či máte-li kudrnaté vlasy, nepoddajné, poškozené nebo barvené. Začtěte se do představení našich tří prémiových řad brazilského keratinu COCOCHOCO, které vám pomohou na cestě za vysněnými vlasy. Každá řada je specifická svým složením i účinky a je určená pro jiný typ vlasů. Pojďte zjistit, zda je pro vás ideální řada Original, Pure nebo Gold.

Brazilský keratin COCOCHOCO Original
pro příznivkyně dokonale rovných vlasů

Naše nejprodávanější řada.

Vlasový bestseller, který vám přinese nejsilnější efekt narovnání. Skvělá volba pro všechny typy vlasů, zejména pokud vás trápí poničené vlasy bez života nebo jste tmavovláska, ať už s přirozeně hnědými vlasy, či barvenými.

Brazilský keratin COCOCHOCO Original vaše vlasy dokonale narovná, zregeneruje a vyživí. Jedinečné složení s keratinovým proteinem, kakaovým extraktem, přírodními látkami a vzácnými oleji zabraňuje lámání vlasů, sjednotí jejich strukturu a dodá jim to nejlepší, abyste se cítila fantasticky. Jako bohyně, jejíž chloubou jsou dokonale rovné vlasy.

Ideální pro všechny typy vlasů

Jasná volba pro všechny typy vlasů. Tato řada vám pomůže k dokonale rovným vlasům, s ní si dopřejete jedinečný efekt narovnání.

Přestože tuto řadu ocení především tmavovlásky, je vhodná pro všechny z vás. Toužíte-li po krásných rovných vlasech, budete nadšená.

Jsou-li vaše vlasy mírně až silně poškozené, barvené, kudrnaté, nepoddajné, roztřepené, zničené, poškozené žehlením, bez života a jen tak snadno je neupravíte, pak máte vybráno.

Jakými vlasy se budete moci pochlubit?

 • Dokonale rovnými a hladkými, které oslní na první pohled.
 • Vysněnými vlasy, které budou perfektně narovnané, lesklé a hebké.
 • Výjimečně hladkými vlasy, které budou svádět k doteku.
 • Barva vašich vlasů bude posílena a chráněna, bude stále výjimečná.
 • Díky vyživujícímu složení budou vlasy zregenerované, vyživené a opět plné života.
 • Česání a úpravu vlasů si budete konečně užívat. Vše půjde hladce a lehce.

Z účinků COCOCHOCO Original se budete moci těšit 3 až 4 měsíce, dle typu svých vlasů. S produkty následné péče účinky aplikace maximálně podpoříte a prodloužíte. Svěřte tak další péči šamponu a kondicionéru COCOCHOCO Original, které se o vaše vlasy znamenitě postarají.

Brazilský keratin COCOCHOCO Pure
pro blonďaté krásky

První volba pro vás, které se pyšníte blonďatou hřívou. Ať už máte vlasy světlé přirozeně, nebo se pravidelně odbarvujete. Keratinová péče COCOCHOCO Pure vyniká nejvyšším obsahem čistého keratinu v keratinovém výrobku na našem trhu.

Perfektně se postará o světlé, velmi poškozené a oslabené vlasy, které bohatě vyživí, hloubkově zregeneruje a obnoví. A nádherně rozzáří jejich blonďatý odstín. Vybrané složení s přírodním keratinovým proteinem, který je speciálně vytvořený pro poničené vlasy, umí téměř zázraky na počkání. Ukažte světu rovné, atraktivní blonďaté vlasy s krásným odstínem.

Ideální pro zlatovlásky a blondýnky a ženy se silně poškozenými vlasy

Jasná volba pro všechny, které se pyšníte přirozeně světlými vlasy, nebo se pravidelně odbarvujete na blonďatý odstín či se necháváte melírovat.

Máte-li silně poškozené vlasy chemickým odbarvováním a melírováním. Vlasy zničené, slaboučké a bez života.

Řada Pure je vhodná i pro vás, ženy s vlnitými, kudrnatými a nezkrotitelnými prameny.

Jakými vlasy se budete moci pochlubit?

 • Vytouženými rovnými vlasy, které budou krásně lesklé a hebké.
 • Vlasy s atraktivním blonďatým odstínem bez žlutého podtónu, na který budete opravdu pyšná.
 • Hluboce hydratované a zregenerované se zdravým vzhledem.
 • Vlasy výjimečně jemnými, a tak hladkými, že budou poutat pozornost.
 • Vlasy, se kterými bude rozčesávání a jejich úprava konečně radostí.

Z účinků COCOCHOCO Pure se budete moci těšit 3 až 4 měsíce, dle typu svých vlasů. Aby vaše vlasy byly krásně rovné, hlaďoučké a s atraktivním blonďatým odstínem co nejdéle, svěřte je následně šamponu a kondicionéru Pure. Dostane se jim královské péče a účinky aplikace maximálně podpoříte a prodloužíte.

Brazilský keratin COCOCHOCO Gold
pro milovnice výjimečného lesku

Toužíte-li po ojedinělém a dechberoucím lesku, pak je řada COCOCHOCO Gold právě pro vás. Brazilský keratin Gold je obohacený o 24karátové zlato. Je-li vaším snem extra lesk, pak je rozhodnuto.

Vybrané složení s obsahem čistého keratinu vlasy bohatě vyživí, zregeneruje a dodá jim opět krásný vzhled. Máte-li vlasy tmavé, poškozené, barvené, nepoddajné, těžko upravitelné, zkrátka jakéhokoliv typu, a chcete oslnit narovnanými, hebkými vlasy s mimořádným leskem, pak máte v rukou tu pravou péči.

Ideální pro všechny, které si přejete výjimečně lesklé vlasy

Jasná volba pro všechny, které sníte o extra lesklých vlasech, které se stanou vaší ozdobou.

Řada Gold je vhodná pro všechny typy vlasů. Ať už jste tmavovláska, žena s více či méně poškozenými vlasy, barvenými, nepoddajnými a jen těžko upravitelnými.

Řada Gold je vhodná i pro vás, které jste často vystavené různým rozmarům počasí a nepřiznivým vnějším podmínkám.

Jakými vlasy se budete moci pochlubit?

 • Vysněnými narovnanými a uhlazenými vlasy, které budou neuvěřitelně lesklé.
 • Posílenými, hluboce vyživenými, zregenerovanými a jedinečného zdravého vzhledu.
 • Vlasy, které budou vstřebávat méně vody do své struktury. Fénování vlasů již nemůže být kratší. Postačí chvilka a vy budete mít krásný účes.
 • Vlasy budou chráněné před působením slané vody, ale i dalších nešvarů nevyzpytatelného počasí, jako jsou sluneční paprsky, déšť či mráz.
 • Vlasy se budou pyšnit antistatickým efektem. S takovými vlasy bude i ten nejnáročnější styling tou nejsnadnější a nejrychlejší záležitostí.

Z účinků COCOCHOCO Gold se budete moci radovat 3 až 4 měsíce, dle typu svých vlasů. Aby vaše vlasy byly krásně rovné, hebké a výjimečně lesklé co nejdéle, dopřejte jim i následnou péči produktům z řady Gold. A komu jinému svěřit tento úkol než šamponu a kondicionéru?

Máte vybráno? Skvěle, pak doufáme, že si péči s našimi produkty skutečně užijete. Chcete-li již teď prozkoumat, jak probíhá aplikace brazilského keratinu COCOCHOCO, kterou zvládnete z pohodlí svého domova, tak se začtěte do řádků prozrazujících jednotlivé kroky tohoto výjimečného okamžiku, se kterým se vysněné rovné vlasy stanou vaším klenotem, se kterým skutečně zazáříte.

Rádi vás provedeme světem jedinečné keratinové péče. Napište nám ještě dnes!