Aplikace

 

oddělovačoddělovač
  
PO APLIKACI DOSÁHNETE ZDRAVÝCH, ROVNÝCH A HEBKÝCH VLASŮ!
 
oddělovačoddělovač

 

 

Potřebné množství na jedno použití:

vlasy do 35 cm - cca 50 ml keratinu

vlasy do 55 cm - cca 100 ml keratinu

vlasy do 70 cm - cca 150 ml keratinu

 

COCOCHOCO Brazilský keratin potřebné množství

 ! Nerovnoměrným nanesením nebo použitím nedostatečného množství keratinu vzniká riziko poškození vlasů, jelikož Brazilský keratin obsahuje termoaktivní složky, které chrání vlasové vlákno proti vysokým teplotám.

 ! Zůstane-li na vlasech přebytečné množství keratinu, při žehlení může vznikat nežádoucí kouř a docházet k připalování keratinu na žehlící plochy.

Informace k aplikaci

 Ošetření je vhodné pro všechny typy a druhy vlasů (barvené, melírované, krátké, dlouhé, rovné, vlnité, zničené apod.)

 Brazilský keratin se nedoporučuje aplikovat u: těhotných a kojících žen, dětí do 12 let

 Brazilský keratin se doporučuje aplikovat: současně s barvením vlasů (po barvení), v opačném případě minimálně 2 týdny před barvením vlasů. Brazilský keratin COCOCHOCO nemá vliv na barvu vlasů, nemění ani odstín blond vlasů!

 Pokud plánujete stříhaní vlasů, tak je doporučujeme ostříhat po aplikaci keratinu. Keratin lze použít i na prodloužené vlasy.

 Celková aplikace brazilského keratinu trvá přibližně 2-3 hodiny. Efekt keratinového ošetření vydrží po dobu 3 až 4 měsíců, během této doby se brazilský keratin postupně vymývá, proto pro udržení dosaženého výsledku po co nejdelší dobu se doporučuje používat přípravky pro následnou péči.

 Opakovanou aplikaci je ideální provádět po 3 až 4 měsících, v případě potřeby je aplikaci možné provádět častěji, např. jednou měsíčně.

Postup aplikace COCOCHOCO Brazilského keratinu

 

 ! Doporučení: aplikaci provádějte v dobře větrané místnosti; během nanášení keratinu vlasy nechávejte dál od obličeje; dávejte pozor na to, abyste vlasy nepoškodili žehličkou (žehlete pouze zcela suché, rozčesané vlasy, po menších pramenech, rychlým plynulým pohybem).

 ! Upozornění: keratin může způsobit alergickou reakci, proveďte varovný test na alergii 48 hodin před použitím; v případě náhodného požití, vyhledejte ihned lékaře; v případě, že se objeví známky nežádoucí reakce, přestaňte přípravek používat a ihned jej smyjte z vlasů; skladujte v suchém a chladném místě, uchovávejte mimo dosah dětí.

Pečlivě postupujte podle následujících kroků:

Dvakrát umyjte vlasy čistícím šamponem. Dobře opláchněte a vysušte.
Vysušte vlasy fénem, dokud vlasy nejsou zcela suché.
Vlasy důkladně rozčešte hřebenem.
Před použitím keratin dobře protřepejte. Používejte ochranné rukavice.
Keratin nanášejte štětcem 1 cm od kořínků (neaplikujte přímo na pokožku hlavy) a poté vlasy rozčesejte jemným hřebenem, aby se keratin nanesl rovnoměrně a aby ve vlasech nezůstávalo jeho přebytečné množství.
Nechte působit 10 minut, poté fénem o střední teplotě vlasy zcela vysušte.
Poté použijte na vlasy keramickou žehličku zahřátou na 220°C ( 200°C v případě jemných, tenkých nebo slabých vlasů). Opakujte 5x, až budou vlasy lesklé a rovné.
Vlasy se můžou umýt 3 dny po aplikaci. První 3 dny vlasy nenamáčejte. Pokud Vám vlasy během 3 dnů po aplikaci brazilského keratinu zmoknou, co nejdříve je vysušte fénem. Během těchto 3 dnů nechávejte vlasy přirozeně, volně, nijak je neupravujte, netvarujte, nespínejte, nepoužívejte na ně žádné přípravky.

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.