Aplikace

 

 

Potřebné množství na jedno použití:

  • vlasy do 35 cm - cca 50 ml keratinu
  • vlasy do 55 cm - cca 100 ml keratinu
  • vlasy do 70 cm - cca 150 ml keratinu

 

Spotřeba keratinu záleží na délce, hustotě a míře poškození vlasů.

 

COCOCHOCO Brazilský keratin potřebné množství

! Nerovnoměrným nanesením nebo použitím nedostatečného množství keratinu vzniká riziko poškození vlasů, jelikož Brazilský keratin obsahuje termoaktivní složky, které chrání vlasové vlákno proti vysokým teplotám.

! Zůstane-li na vlasech přebytečné množství keratinu, při žehlení může vznikat nežádoucí kouř a docházet k připalování keratinu na žehlící plochy.

 

Informace k aplikaci

  • Ošetření je vhodné pro všechny typy a druhy vlasů (barvené, melírované, krátké, dlouhé, rovné, vlnité, zničené apod.)
  • Brazilský keratin se nedoporučuje aplikovat u: těhotných a kojících žen, dětí do 12 let
  • Brazilský keratin se doporučuje aplikovat: současně s barvením vlasů (po barvení), v opačném případě minimálně 2 týdny před barvením vlasů. Brazilský keratin COCOCHOCO nemá vliv na barvu vlasů, nemění ani odstín blond vlasů!
  • Pokud plánujete stříhaní vlasů, tak je doporučujeme ostříhat po aplikaci keratinu. Keratin lze použít i na prodloužené vlasy.
  • Celková aplikace brazilského keratinu trvá přibližně 2-3 hodiny. Efekt keratinového ošetření vydrží po dobu 3 až 4 měsíců, během této doby se brazilský keratin postupně vymývá, proto pro udržení dosaženého výsledku po co nejdelší dobu se doporučuje používat přípravky pro následnou péči.
  • Opakovanou aplikaci je ideální provádět po 3 až 4 měsících, v případě potřeby je aplikaci možné provádět častěji, např. jednou měsíčně.

 

Postup aplikace COCOCHOCO Brazilského keratinu

 

! Doporučení: aplikaci provádějte v dobře větrané místnosti; během nanášení keratinu vlasy nechávejte dál od obličeje; dávejte pozor na to, abyste vlasy nepoškodili žehličkou (žehlete pouze zcela suché, rozčesané vlasy, po menších pramenech, rychlým plynulým pohybem).

! Upozornění: keratin může způsobit alergickou reakci, proveďte varovný test na alergii 48 hodin před použitím; v případě náhodného požití, vyhledejte ihned lékaře; v případě, že se objeví známky nežádoucí reakce, přestaňte přípravek používat a ihned jej smyjte z vlasů; skladujte v suchém a chladném místě, uchovávejte mimo dosah dětí.

Pečlivě postupujte podle následujících kroků:

ins-1 Dvakrát umyjte vlasy čistícím šamponem. Dobře opláchněte a vysušte.
ins-2 Vysušte vlasy fénem, dokud vlasy nejsou zcela suché.
ins-3 Vlasy důkladně rozčešte hřebenem.
ins-4 Před použitím keratin dobře protřepejte. Používejte ochranné rukavice.
ins-5 Keratin nanášejte štětcem 1 cm od kořínků (neaplikujte přímo na pokožku hlavy) a poté vlasy rozčesejte jemným hřebenem, aby se keratin nanesl rovnoměrně a aby ve vlasech nezůstávalo jeho přebytečné množství.
ins-6 Nechte působit 10-30 minut, poté fénem o střední teplotě vlasy zcela vysušte.
ins-7

Poté použijte na vlasy keramickou žehličku zahřátou na 220°C (200°C v případě jemných, tenkých nebo slabých vlasů).

Jeden pramen žehlete přibližně 5x, až budou vlasy lesklé a rovné. Četnost opakování volte podle míry poškození vlasů, aby nedošlo k jejich přetížení a zároveň, aby byl keratin dobře zapracován do vlasů. Proto platí: čím horší je stav vlasů, tím méně opakování.

ins-8 Vlasy se můžou umýt 3 dny po aplikaci. První 3 dny vlasy nenamáčejte. Pokud Vám vlasy během 3 dnů po aplikaci brazilského keratinu zmoknou, co nejdříve je vysušte fénem. Během těchto 3 dnů nechávejte vlasy přirozeně, volně, nijak je neupravujte, netvarujte, nespínejte, nepoužívejte na ně žádné přípravky.

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.