Dárek kondicionér 250ml k brazilskému keratinu Pure 250 ml nebo 1000 ml

Konečně máte v rukou ten pravý keratin pro své vlasy. Ať už jste vybrala prémiový brazilský keratin COCOCHOCO z řady Original, Pure, nebo Gold, našla jste to nejlepší, co můžete svým vlasům dopřát.

Už jenom krůček a vysněné vlasy se stanou skutečností. Tak směle do aplikace, ať se můžete již za chviličku pyšnit nádherně rovnými, lesklými, zregenerovanými a vyživenými vlasy, které se stanou vaší ozdobou a budou přitahovat nejeden pohled.

Profesionální péče, kterou si užijete v pohodlí domova

Aplikaci brazilského keratinu COCOCHOCO zvládnete i vy. Keratinová péče je opravdu jednoduchá.

Pomůže vám s ní i přehledný průvodce, který vás krok za krokem se vším seznámí. A bude vám k dispozici i během samotné aplikace, takže stačí kdykoliv hodit očkem, abyste se o všem ujistila.

Nebude-li na vaše dotazy průvodce stačit, pak jsme tu pro vás my. Jsme odborníci s bohatými zkušenostmi a moc rádi vám se vším poradíme. Ať už budete potřebovat radu před, během, či po aplikaci.

Je jenom na vás, jestli si uděláte hezký večer sama pro sebe, pozvete nejlepší přítelkyni, anebo rovnou všechny oblíbené kamarádky a užijete si výjimečný dámský večer, na jehož konci se budete těšit z krásných rovných vlasů plných života. Tak pojďme na to!

Co všechno byste měla vědět, než začnete s aplikací brazilského keratinu

 • Celková aplikace trvá přibližně 1,5-3 hodiny. A věřte, že každá minutka má svůj význam a během aplikace vám utečou, ani nebudete vědět jak. A pak? Voilà, krásné vlasy si užijete na pohled i dotek.
 • Jak už víte, tak ošetření brazilským keratinem COCOCHOCO je vhodné pro všechny typy a druhy vlasů. Ať už jste světlovláska, tmavovláska, máte slabě až silně poškozené vlasy, barvené, chemicky odbarvované, melírované, nezkrotné, slaboučké, kudrnaté, ale i prodloužené. Ano, ideální péči poskytne i vaší mamince, sestře nebo kamarádce.
 • Pokud si pravidelně barvíte nebo odbarvujete vlasy, doporučujeme vám brazilský keratin aplikovat bezprostředně po barvení. V opačném případě nejméně 2 týdny před barvením, případně odbarvováním.
 • Přemýšlíte-li už dlouhodobě nad změnou střihu nebo délky vlasů, pak je ideální čas právě před aplikací brazilského keratinu COCOCHOCO. To bude výsledek. Nejen vaše vlasy, ale přímo vy neskutečně zazáříte!
 • Z účinků brazilského keratinu se budete moci radovat, dle typu svých vlasů, 3-4 měsíce. Během této doby se bude keratin postupně vymývat. Chcete-li účinky maximálně prodloužit, pak pro vás máme skvělý tip. Pro následnou péči je jako stvořené dokonale sehrané duo vlasového šamponu a kondicionéru. O vlasy se báječně starají i naše regenerační masky, které si vaše vlasy zamilují.
 • Již jste si keratinovou péči dopřála a podlehla jste kouzlu krásně rovných a lesklých vlasů bez používání žehličky? Pak vás zcela jistě potěší, že ji můžete po 3 až 4 měsících opět zopakovat. Bude-li třeba, pak ji lze provádět i 1x do měsíce.

Upozornění

Aplikaci brazilského keratinu z důvodu účinnosti nedoporučujeme těhotným a kojícím ženám a také dětem do 12 let, neboť aplikace pak nemusí být 100% úspěšná.

Cesta za vysněnými vlasy nebyla nikdy snazší…

Jak aplikovat brazilský keratin COCOCHOCO

 1. 1. Ideálně si vše nachystejte k ruce. A to v dobře větrané místnosti.
 2. 2. Nejprve vlasům dopřejte péči čisticího šamponu COCOCHOCO. Vlasy umyjte dvakrát, abyste je osvobodila od nečistot a perfektně připravila na aplikaci. A to stačí, kondicionér tentokrát nepoužívejte.
 3. 3. Po umytí vlasy jemně vysušte ručníkem a následně fénem při střední teplotě. Tak, aby byly úplně suché. Poté je důkladně rozčešte.
 4. 4. Pak vezměte do rukou lahvičku brazilského keratinu COCOCHOCO, pořádně ji protřepte a schovejte ručky do jednorázových rukavic.
 5. 5. Keratin postupně nanášejte štětečkem asi 1-2 cm od pokožky hlavy a vlasy nechávejte co nejdále od obličeje. Zbyde-li vám troška keratinu ve vlasech, vyčešte ho, ať vám v nich nenadělá žádnou neplechu. Přebytečné množství by se mohlo připalovat na žehlicí plochy vlasové žehličky a docházelo by ke vzniku kouře.
 6. 6. Poté hoďte nožky nahoru, relaxujte a nechte brazilský keratin působit. Ideálně 20 až 30 minutek.
 7. 7. Následně vlasy opět vyfénujte, a to přes kulatý kartáč a hezky do rovna.
 8. 8. Pečlivě vyfoukané prameny rozdělte, ať se vám komfortně žehlí. Teplotu volte vždy dle stavu svých vlasů. Standardně doporučujeme teplotu 220-230 °C. Máte-li slaboučké, poškozené nebo světlé vlasy, pak nastavte žehličku na teplotu na 180-190 °C. Každý z vybraných pramenů přežehlete 5-7x, dokud nebudou všechny krásně rovné a lesklé.
 9. 9. Nádhera, že? Okamžitý efekt vás dostane. Krásně narovnané, lesklé a vyživené vlasy vystavujte ihned na odiv. Přijímejte komplimenty a užívejte si to!
 10. 10. Nezapomeňte, že po aplikaci musí vlasy nejméně 3 dny vydržet bez mytí. Současně vlasy nechte přirozeně volné, neupravujte, netvarujte, nespínejte a nepoužívejte na ně žádné přípravky. Stane-li se, že vlasy omylem namočíte nebo zacucháte, ihned je vysušte a přežehlete.
 11. 11. 3 dny utečou rychle jako voda. Poté můžete vlasy opět upravovat a mýt, jak jste zvyklá. A rozmazlit se jedinečnou péčí. Tou vás potěší šampon a kondicionér, které se o vaše vlasy postarají doslova královsky.

Jak jednoduše se stane váš sen o nádherných vlasech skutečností

Neprobíhá všechno tak, jak má?

Během aplikace je třeba dodržovat maximální bezpečnost. V případě, že dojde k náhodnému požití, ihned vyhledejte lékaře. Objeví-li se známky nežádoucí reakce, přestaňte přípravek používat a okamžitě ho smyjte z vlasů. Přípravek vždy skladujte na vhodném místě. Na suchém, chladném a mimo dosah dětí.

Zajímá vás ještě něco ze světa profesionální keratinové péče? Napište nám ještě dnes!